26 czerwca oficjalnie zakończyliśmy etap konstrukcyjny projektu Supernova w Gdyni zawieszając symboliczną „wiechę”.

O inwestycji

Supernova to osiedle dwupiętrowych budynków wielomieszkaniowych, położone w południowej, kameralnej części Gdyni, w odległości kilkuset metrów od plaży w Redłowie.

Lokalizacja

Kompleks mieszkalny znajduje się na obszarze nadmorskiej dzielnicy Redłowo, przy ul. M. Kopernika, niedaleko jej zbiegu z ul. Orląt Lwowskich, w otulinie terenów leśnych.

Architektura

W skład osiedla wchodzą podpiwniczone budynki o wysokości trzech kondygnacji mieszkalnych, z mansardowymi, skośnymi dachami, wykonane w stylu nawiązującym do istniejącej kameralnej zabudowy, wykończone w ciepłych odcieniach szarości, z dodaniem akcentów naturalnego drewna i dużych przeszkleń. W zdobieniu części wspólnych użyto elementy art deco.

Infrastruktura osiedla

Na zamkniętym, zadbanym terenie osiedla wydzielono wspólną strefę rekreacyjną z placem zabaw dla dzieci. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w podziemnej hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców są windy, obsługujące każdą kondygnację.

W inwestycji zaprojektowane są mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe, o metrażach od 30 do 120 m2, w tym apartamenty dwupoziomowe. Każdy z lokali dodatkowo uzupełniony jest w balkon, loggię, taras bądź prywatny ogródek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *