Sprawdź jak bardzo jesteś fine

Sięgaj wyżej, patrz dalej, poznawaj, dociekaj i twórz. Buduj swoją karierę w miejscu, które tworzą ludzie z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

#beFINE

Moglibyśmy w tym miejscu napisać kilka słów o firmie. Jak powstaliśmy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy… My natomiast jesteśmy nieco inni. Nie powielamy schematów, patrzymy dalej, sięgamy wyżej, budujemy odpowiedzialnie z pasją i zaangażowaniem …… jesteśmy FINE!

Hasztag #beFINE, to nie tylko sposób komunikacji naszej firmy, ale przede wszystkim styl bycia, misja, wartości oraz codzienna praca. Bycie FINE to przede wszystkim bycie “w porządku” w biurze, na budowie, w kontaktach z innymi ludźmi oraz środowiskiem naturalnym.

Jedną z naszych wartości jest zatrudnianie osób, dla których sami chcielibyśmy pracować. Budujemy zespół oparty na wzajemnej współpracy oraz dzieleniu się wiedzą. Bycie częścią FineTech Construction, to bycie “w porządku”, bycie FINE.

Przekonaj się jak bardzo jesteś FINE!

Nasze wartości

Otwartość

Mówimy otwarcie, gdy się na coś nie zgadzamy.

Teamwork

Jesteśmy w stanie poświęcić własny sukces dla dobra zespołu.

Szczerość

Bezpośrednio rozmawiamy o problemach personalnych.

Odpowiedzialność

Potrafimy przyznać się do błędów i słabości.

Zastanawiasz się jeszcze, czy praca w FTC jest dla Ciebie najlepsza?

Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem, czy doświadczonym
profesjonalistą, chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać umiejętności i dobrze czuć się w pracy.

Dołącz do nas! Bądź FINE!

0
Pracowników
0
Projektów
0
Lat na rynku
0
Miast

Poznajmy się!

Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy ….. FINE!

Małgorzata Cudna

Dyrektor Biura Handlowego

FineTech Construction kojarzy mi się z respektowaniem określonych, jasnych wartości oraz z bardzo pozytywnymi ludźmi, z którymi na co dzień mam przyjemność współpracować. Od prawie dwóch lat pełnie funkcję Dyrektora Biura Handlowego. Dzięki temu doświadczeniu mogłam rozwinąć swoje umiejętności, ale też dostałam szansę współpracy z wieloma profesjonalistami z różnych działów w firmie. Fine Tech Construction daje możliwość rozwoju pracownikom w tym, w czym są najlepsi oraz daje wsparcie, gdy jest taka potrzeba.

Maciej Puton

Specjalista ds. Komunikacji

W FineTech Construction zajmuję się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną. Trafiłem tutaj po wieloletniej pracy z nowoczesnymi technologiami w znanych firmach medialnych w Polsce. Zagadnienia komunikacji w budownictwie stanowią dla mnie ciekawe zawodowe wyzwanie. Możliwość pracy w różnych zespołach oraz projektach dla największych firm w Polsce, przy wsparciu profesjonalistów z branży, daje mi poczucie rozwoju, a zarazem bezpieczeństwa. FineTech Construction to nie tylko firma – to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Tak jak ja!

Rekrutacja

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, ale zastanawiasz się jak to zrobić, chętnie Ci o tym opowiemy.

Sprawdź, w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z FTC.

Aplikacja

Wyślij swoje CV w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy lub pod adres rekrutacja@ftcgroup.com.pl

Selekcja aplikacji

Dział HR dokonuje selekcji nadesłanych aplikacji. Przeanalizujemy Twoją aplikację. Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i my jesteśmy w stanie spełnić Twoje

Wywiad telefoniczny

Dział HR przeprowadza wstępny wywiad telefoniczny z wybranymi kandydatami. Nasze rekrutacje są w większości jednoetapowe, dlatego jeśli masz czas.... zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowa kwalifikacyjna

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę merytoryczną z przyszłym przełożonym. Wiemy, że każda rozmowa kwalifikacyjna jest stresującą sytuacją, ale nie przejmuj się, nie jesteśmy agencją wywiadowczą, a rozmowa z nami to nie przesłuchanie. Czekamy również na Twoje pytania 🙂

Informacja zwrotna

Informacja zwrotna do wszystkich kandydatów, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać.

Witamy w FTC

Zaprosimy Cię do nas. Podpiszemy dokumenty i rozpoczniemy cykl szkoleń na Twoje stanowisko pracy.