Dlaczego FTC

SZTUKA BUDOWANIA

ZBUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z FTC

Sięgaj wyżej, patrz dalej, poznawaj, dociekaj i twórz – zbuduj swoja karierę w miejscu, które tworzą ludzie z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Zostań pracownikiem FTC!

#jestemFINE

 

#beFINE

Moglibyśmy w tym miejscu napisać kilka słów o firmie. Jak powstaliśmy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy… My natomiast jesteśmy nieco inni. Nie powielamy schematów, patrzymy dalej, sięgamy wyżej, budujemy odpowiedzialnie z pasją i zaangażowaniem …… jesteśmy FINE!

Hasztag #beFINE, to nie tylko sposób komunikacji naszej firmy, ale przede wszystkim styl bycia, misja, wartości oraz codzienna praca. Bycie FINE to przede wszystkim bycie “w porządku” w biurze, na budowie, w kontaktach z innymi ludźmi oraz środowiskiem naturalnym.

Jedną z naszych wartości jest zatrudnianie osób, dla których sami chcielibyśmy pracować. Budujemy zespół oparty na wzajemnej współpracy oraz dzieleniu się wiedzą. Bycie częścią FineTech Constraction to bycie “w porządku”, bycie FINE.

Przekonaj się jak bardzo jesteś FINE!

NASZE WARTOŚCI

JAKOŚĆ

Stale podnosimy jakość naszych usług, a także wydajność naszej organizacji w taki sposób, aby polepszać metody obsługi naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy zaangażowani w gwarantowanie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkim pracującym przy naszych inwestycjach poprzez ambitne podejście do zapobiegania ryzyku.

ŚRODOWISKO

Pilnujemy, żeby nasze zasady etyczne były w pełni respektowane i została zachowana pełna przejrzystość naszych działań Projektujemy obiekty w taki sposób, by ograniczyć oddziaływanie na środowisko, zmniejszając jednocześnie wykorzystywanie zasobów naturalnych i ograniczając ślad węglowy carbon footprint.

CO ROBIMY

Design & Build

Realizacja prac w formule „Design&Build” pozwala na kontrolę najmniejszych nawet elementów całego procesu, przekuwa wizję w rzeczywistość, dając poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszym Klientom.

Generalne wykonawstwo

FineTech Construction jest Generalnym Wykonawcą obiektów kubaturowych. Z sukcesem realizuje osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, hotele, obiekty handlowe, a także hale produkcyjne i magazyny wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz, jeśli zaistnieje taka potrzeba, remediacją gruntów.

Property & Development

Jesteśmy odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie każdego aspektu efektywnej realizacji projektu, włączając w to wskazanie lub nabycie potencjalnej nieruchomości, pośrednictwo w utworzeniu odpowiedniej struktury biznesowej oraz doradztwo w zakresie szeroko rozumianego finansowania

OFERTY PRACY

PRACUJESZ ZYSKUJESZ

stabilne zatrudnienie

ciekawą pracę w zgranym zespole

przyjazną i otwartą atmosferę pracy

świadczenia dodatkowe, w tym karta multisport

możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

świeże owoce w każdy wtorek i czwartek

ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny

zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

ZESPÓŁ

POZNAJMY SIĘ!

W FineTech Construction zajmuję się komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną. Trafiłem tutaj po wieloletniej pracy z nowoczesnymi technologiami w znanych firmach medialnych w Polsce. Zagadnienia komunikacji w budownictwie stanowią dla mnie ciekawe zawodowe wyzwanie. Możliwość pracy w różnych zespołach oraz projektach dla największych firm w Polsce, przy wsparciu profesjonalistów z branży, daje mi poczucie rozwoju, a zarazem bezpieczeństwa. FineTech Construction to nie tylko firma – to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Tak jak ja!

Maciej Puton

Specjalista ds. komunikacji

FineTech Construction kojarzy mi się z respektowaniem określonych, jasnych wartości oraz z bardzo pozytywnymi ludźmi, z którymi na co dzień mam przyjemność współpracować. Od prawie dwóch lat pełnie funkcję Zastępcy Kierownika Biura Technicznego FTC. Dzięki temu doświadczeniu mogłam rozwinąć swoje umiejętności, ale też dostałam szansę współpracy z wieloma profesjonalistami z różnych działów w firmie. FineTech Construction daje możliwość rozwoju pracownikom w tym, w czym są najlepsi oraz daje wsparcie, gdy jest taka potrzeba.

Małgorzata Cudna

Zastępca Kierownika Biura Technicznego

4 zASADY FTC

OTWARTOŚĆ

Mówimy otwarcie, gdy się na coś nie zgadzamy.

TEAMWORK

Jesteśmy w stanie poświęcić własny sukces dla dobra zespołu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Potrafimy przyznać się do błędów i słabości.

SZCZEROŚĆ

Bezpośrednio rozmawiamy o problemach personalnych.

o nas

FTC w liczbach

1
Pracowników
1
projektów
1
Lata na rynku
dołącz do nas

WYŚLIJ SWOJE CV

rekrutacja@ftcgroup.com.pl