Zarząd

Włodzimierz Bogiel
Prezes Zarządu

W styczniu 2018 stanął na czele FineTech Construction. W latach 2005-2017 zasiadał w Zarządzie firmy Karmar S.A., wchodzącej w skład francuskiej Grupy Bouygues, od lat plasującej się w pierwszej dziesiątce największych firm budowlanych świata. Wcześniej, od roku 1994 przez 10 lat związany z Warbud S.A., pełniąc obowiązki Dyrektora Budownictwa Ogólnego, a od 2001 także Prokurenta oraz Członka Zarządu.Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat historii. W wolnym czasie gra w tenisa ziemnego, nurkuje i jeździ motocyklem, uwielbia narty i snowboard.

Robert Żołędowski
Wiceprezes Zarządu

W FineTech Construction pełni również funkcję Dyrektora Technicznego. W latach 2005-2017 Wiceprezes należącej do francuskiej Grupy Bouygues spółki Karmar S.A. W latach 1996 – 2005 pracował w Warbud S.A. kolejno na stanowiskach Kierownika Robót, Kierownika Budowy i Dyrektora Regionu. Odpowiedzialny za realizacje takich inwestycji jak modernizacja Belwederu czy budowa hotelu Marriott na warszawskim Okęciu. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Amator wody i śniegu. Kocha windsurfing, nurkowanie oraz narty. Gra w siatkówkę.

Dariusz Piątek
Wiceprezes Zarządu

W FineTech Construction zatrudniony na stanowisku Dyrektora Finansowego. W latach 2007-2014 pracował w spółkach będących liderami swoich rynków – Ernst&Young (uczestniczył w kilkudziesięciu transakcjach i procesach restrukturyzacyjnych) oraz Empik Media&Fashion (jako kontroler finansowy funduszu nad spółkami o przychodach rocznych ponad 1 mld PLN). Od 2014 r. odpowiedzialny za strategiczne projekty w Grupie Polpharma i Spectra (w tym jako Wiceprezes Zarządu, Prokurent i Dyrektor Finansowy spółek portfelowych). Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Fellow ACCA. Z zamiłowania badacz historii społecznej i gospodarczej. Pasjonat książek i polskiego malarstwa współczesnego. Amator biegów długodystansowych.

Bogusław Pawlak

Członek Zarządu

Przez ostatnie cztery lata pełnił stanowisko Dyrektora Technicznego ds. Rozwoju w Spectra Development. W latach 2006-2014 pracował jako Development Manager w firmie Hochtief Development. Źródłem wiedzy i doświadczenia była również praca w spółkach Hydrobudowa-6, PORR oraz Bilfinger Berger. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Krzysztof Przedlacki
Członek Zarządu

Przez ostatnie trzy lata pełnił stanowisko Dyrektora Produkcji w FineTech Construction. Swoją karierę w budownictwie rozpoczął w 2003 roku na stanowisku inżyniera budowy w spółce Warbud S.A. W latach 2005-2018 związany z należącą do francuskiej Grupy Bouygues spółką Karmar S.A., gdzie w latach 2011-2018 pełnił funkcję Dyrektora Projektu z sukcesem relegalizując takie projekty jak: Gdański Park Naukowo – Technologiczny, Domy Studenckie UJCM czy Warsztaty Utrzymania Technicznego dla PKP IC. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

logo
ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
+ 48 22 313 79 00