Wybudujemy Central House

Pod koniec października nasza spółka podpisała kolejny kontrakt na wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej CENTRAL HOUSE przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Umowa przewiduje, iż na działce o powierzchni 10.213 m2, powstanie budynek o łącznej powierzchni 51.560 m2 z 474 mieszkaniami (w dwóch etapach) na 9 kondygnacjach oraz z 540 miejscami parkingowymi w 2-poziomowym garażu podziemnym, a także miejscami dla  gości na poziomie parteru, na zewnątrz. Rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze w IV kwartale 2020, a zakończenie całego projektu w IV kwartale 2022.

CENTRAL HOUSE to już trzeci projekt realizowany przez FineTech Construction dla Okam Capital. Po niezwykle udanych rewitalizacjach dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa w Łodzi oraz terenów pofabrycznych Pollena-Uroda na warszawskiej Pradze, przyszedł czas na wspólną realizację mieszkaniową w sercu warszawskiego Mokotowa. Mając za sobą dwa lata dbałości o przywrócenie historycznych przestrzeni miejskich lokalnym społecznościom, rozpoczynamy nowy etap współpracy w zakresie nowoczesnego budownictwa XXI wieku opartego na szczególnej tresce o komfort przyszłych mieszkańców CENTRAL HOUSE oraz środowisko naturalne.

Współpraca ludzi kierujących obu organizacjami trwa już ponad 17 lat. Okam Capital współpracuje wyłącznie z czołówką firm w branży budowlanej, dlatego współpraca z tym deweloperem jest nobilitacją, z której wszyscy pracownicy FTC są dumni – mówi Włodzimierz Bogiel prezes FineTech Construction.

Szczegóły projektu:

Okres realizacji – Q4 2020 – Q4 2022

Inwestor – OKAM Capital Sp. z o.o.

Powierzchnia łączna – 51.560 m2

Ilość mieszkań – 474

Ilość kondygnacji – 9

Segment – Budownictwo mieszkaniowe

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email