Spotkajmy się na targach pracy!

11/02/20

Wraz z nadejściem wiosny zaczynamy sezon targowy. Inżynierskie Tragi Pracy to wydarzenia, na których będziemy. Ze studentami spotkamy się w Warszawie i Gdańsku. Jeśli jesteście więc zainteresowani pracą w naszej firmie, zastanawiacie się, jak moglibyście się u nas rozwijać oraz chcecie poznać, jak przebiega proces rekrutacyjny w naszej firmie, już dziś zakreślcie w swoim kalendarzu dwa ważne terminy przeznaczone właśnie na spotkanie z pracodawcami podczas wiosennych targów pracy, praktyk i staży.

Kandydatom polecamy wcześniejsze przygotowanie i zabranie ze sobą listy pytań. Na stoiskach będą czekać przedstawiciele naszej firmy posiadający kompleksową wiedzę o ofercie FineTech Construction.

27. Inżynierskie Targi Pracy
17-18 marca 2020
Politechnika Warszawska

https://targipracy.org.pl/

Inżynierskie Targi Pracy co roku dają możliwość, aby osobiście porozmawiać z najbardziej innowacyjnymi firmami na rynku, poznać ich oczekiwania, wymagania, a także zrobić na nich wrażenie swoją osobą i zdobyć pracę swoich marzeń.

Dla nas to dopiero rozgrzewka. 17 i 18 marca w Warszawie będziecie mogli sprawdzić kogo szukamy, co oferujemy i jak do nas dołączyć. Naszych ekspertów z obszaru HR, gotowych odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, szukajcie 17 i 18 marca w strefie Pracodwacy na Politechnice Warszawskiej – czekamy na Was!

Inżynierskie Targi Pracy 2020
1-2 kwietnia 2020
Politechnika Gdańska

http://best.gdansk.pl/itpWP/

Dwa tygodnie później, bo już 1 kwietnia 2020 zapraszamy do kolejnego spotkania w czasie targów praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów organizowanych na Politechnice Gdańskiej. Targi Pracy dają możliwość bezpośredniego kontaktu Świata Biznesu ze Światem Nauki, zdobycia informacji dotyczących procesu rekrutacji, kultury organizacyjnej oraz ścieżek rozwoju w firmie.

Sięgaj wyżej, patrz dalej, poznawaj, dociekaj i twórz – zbuduj swoja karierę w miejscu, które tworzą ludzie z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Zostań pracownikiem FTC!

#jestemFINE

Przekonaj się jak bardzo jesteś FINE!

Do zobaczenia w Warszawie i Gdańsku!