Inżynier ds. Serwisu

Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie, przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń usterek,
  • Koordynacja procesu od przyjęcia zgłoszenia do potwierdzenia jego realizacji i potwierdzenia jego zakończenia,
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z usuwaniem usterek,
  • Koordynacja procesu wprowadzenia robót zastępczych łącznie z rozliczeniem prac,
  • Kontakt z Inwestorami i Podwykonawcami,
  • Prowadzenie rozliczeń co do zwrotów kaucji gwarancyjnych,
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista,

Mile widziane

  • Ponad trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku u Generalnego Wykonawcy

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Świadczenia dodatkowe, w tym karta Multisport

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy