Młodszy Kontroler Kosztów / Młodszy Księgowy

13/12/21

Warszawa
Dodane 2 miesiące dni temu

Młodszy Kontroler Kosztów / Młodszy Księgowy - Warszawa

Zakres obowiązków bieżących:

  • praca z dokumentami księgowymi,
  • ścisła współpraca z księgowością;
  • współpraca z nadzorem budowy, zbieranie informacji i ich analizę;
  • przygotowywanie raportów i raportowanie na potrzeby Zarządu;
  • przygotowywanie płatności oraz ich weryfikacja z dokumentami źródłowymi;
  • weryfikacja numerów bankowych kontrahentów;
  • wyjaśnianie rozrachunków;
  • koordynacja faktur sprzedaży oraz faktur zakupu;
  • uzgadnianie sald;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • sprawdzanie rozliczeń końcowych firm podwykonawczych
  • wyjaśnianie wezwań do zapłaty oraz udzielanie informacji dotyczących statusu płatności.

Zakres obowiązków w dalszej perspektywie:

  • weryfikacja umów i protokołów rzeczowo- finansowych firm podwykonawczych;
  • przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych (cashflow);
  • udział w procesie budżetowania inwestycji (sporządzanie prognoz oraz budżetu, budżetowanie przychodów i kosztów);
  • przygotowywanie analiz realizacji budżetów i określanie odchyleń;
  • tworzenie modeli finansowych;
  • sporządzanie prognoz wyników długo i krótkoterminowych;

Wymagane kompetencje:

  • dobrej znajomości MS Excel
  • samodzielności i umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;
  • zdolności interpersonalnych oraz analitycznego myślenia;
  • studiów kierunkowych (controling, finanse, rachunkowość, zarządzanie, ekonomia).

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta benefitowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego we współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w międzynarodowych korporacjach,
  • pracę w dynamicznym zespole, w przedsiębiorczej kulturze organizacyjnej.

co oferujemy?

stabilne zatrudnienie

ciekawą pracę w zgranym zespole

przyjazną i otwartą atmosferę pracy

świadczenia dodatkowe, w tym karta Multisport

możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.