Kierownik Robót

Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Poznań, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego,
  • Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi,
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do odbiorów robót budowlanych,
  • Nadzór nad odbiorami robót budowlanych,
  • Udział w procesie rozliczania i przygotowanie dokumentacji odbioru robót,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Kontraktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi posiadane od minimum 3 lat,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Proaktywne zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma Pro,
  • Sumienne i rzetelne podejście do obowiązków,
  • Lojalność

Mile widziane

  • Umiejętność przygotowywania kosztorysów

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Świadczenia dodatkowe, w tym karta Multisport

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy