Kierownik Robót Elektrycznych

Kontrakt, Umowa o pracę
Gdańsk, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego i BHP;
  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań;
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie;
  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz prowadzenie negocjacji z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika/Koordynatora Robót Elektrycznych;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz AutoCAD;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Świadczenia dodatkowe, w tym karta Multisport

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy