Kierownik Budowy

Gdańsk / Starogard Gdański, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP,
  • Udział w optymalizacji projektów wykonawczych,
  • Współpraca z podwykonawcami, dostawcami, inwestorem i projektantami,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Realizacja robót budowlanych zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego,
  • Zarządzanie kadrą budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek Budownictwo Ogólne,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu robót budowlanych,
  • Bogata wiedza branżowa,
  • Znajomość lokalnego rynku,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, sumienność,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Dyspozycyjność.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie

Ciekawą pracę w zgranym zespole

Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Świadczenia dodatkowe, w tym karta Multisport

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy