FTC wzmacnia swoją pozycję w budownictwie biurowym – nowy kontrakt w Sieradzu

[:pl]10 maja 2021 r. Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Oddział Medana w Sieradzu, podpisały umowę z Finetech Construction Sp. z o.o. na realizację Budynku Socjalno-Konferencyjnego, wraz z zagospodarowaniem terenu oraz przebudową infrastruktury podziemnej w zakładzie w Sieradzu. Prace potrwają do kwietnia 2022 r.

Umowa przewiduje kompleksowe wybudowanie budynku dwukondygnacyjnego wraz instalacjami. Funkcja budynku to zaplecze socjalno-konferencyjne dla istniejącego Zakładu Farmaceutycznego Polpharma S.A. oddział Medana w Sieradzu. Ponadto prace obejmują również przebudowę parkingu, infrastruktury podziemnej (w tym usunięcie kolizji przyłączy sanitarnych, przepompowni, oraz usunięcie kolizji przyłącza średniego napięcia z budową nowego złącza SN), jak również modernizację stacji transformatorowej i wymianę rozdzielni średniego napięcia.

Realizacja Budynku Socjalno-Konferencyjnego to druga budowa prowadzona przez  Finetech Construction Sp. z o.o. dla Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA Odział w Sieradzu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email