Drużyna FTC zwyciężyła w Lidze Mistrzów TLC Rental

[:pl]W ubiegłą sobotę (8.06.2019) na stadionie GKS Świt w Warszawie odbył się II Turniej Piłki Nożnej TLC Rental. Tegoroczne piłkarskie zmagania, podobnie jak w zeszłym roku, przyjęły formę turnieju. Wzięło w nim udział prawie 100 osób reprezentujących takie firmy jak PORR, STRABAG, AGP Metro Polska, Dom Construction oraz oczywiście Finetech Construction.

Nasi zawodnicy nie mieli sobie równych. W całym turnieju przegrali tylko jeden mecz w fazie grupowej. Z drugiego miejsca w grupie awansowali do półfinału, gdzie pokonali zespół Wiktor Kontener (1:3). W finale zaś drużyna Finetech Construction pokonała AGP METRO (0:1).

Po raz kolejny udowodniliśmy że należymy do grona najlepszych, nie tylko na budowie, ale również sportach zespołowych!

Dziękujemy TLC Rental za zaproszenie i obiecujemy, że za rok będziemy bronić tytułu!